Vážení rodičia,

od 10. marca zatvárame našu škôlku a jasle na 5 pracovných dní do 16.3. vrátane. Je to preventívne opatrenie, mesto Bratislava zatvára tiež na päť dní základné a materské školy, ktoré zriaďuje samospráva. Najneskôr budúci pondelok vám dáme vedieť, či ostávame zatvorení aj ďalší celý týždeň až do 23. marca vrátane, keďže inkubačný čas pri tomto type koronavírusu sa uvádza 2 až 14 dní, priemerne je to 6 dní. U nás sa nepotvrdilo žiadne podozrenie na koronavírus. Je to preventívne opatrenie. Ak by sa u vás situácia zmenila, dajte mi to prosím vedieť, som plne k dispozícii. Ak by ste chceli ďalšie informácie resp. máte otázky, zavolajte mi na 0907 407 885. L. Popovič, konateľ

Radi by sme vás oslovili vo veci darovania 2 percent z vašich daní pre naše Občianske združenie Malí šampióni, ktoré funguje popri škôlke Malí šampióni. Z poskytnutých peňazí by sme nakúpili športové pomôcky a podporili ďalšie aktivity vrátane výletov či tréningov pre naše deti. Pripájame potrebný dokument na vyplnenie pre zamestnancov. Ak by ste boli darcom cez s.r.o, účtovníkovi stačí posunúť údaje nášho OZ. Ďakujeme za pomoc.  Stiahnuť

  skolka@malisampioni.sk     ·       +421 907 407 885
  PONDELOK-PIATOK     :     7:00 - 17:00

Tréning s halovým majstrom Európy Jánom Volkom

V marci sme mali zaujímavú návštevu. Okrem skvelej trénerky Nadi Bendovej nás poctil prítomnosťou aj čerstvý halový majster Európy a najrýchlejší Slovák Ján Volko ! Obom veľmi pekne ďakujeme za pohybový tréning.

 Publikované dňa: 10 Mar, 2019

Tréning s halovým majstrom Európy Jánom Volkom

V marci sme mali zaujímavú návštevu. Okrem skvelej trénerky Nadi Bendovej nás poctil prítomnosťou aj čerstvý halový majster Európy a najrýchlejší Slovák Ján Volko! Obom veľmi pekne ďakujeme za pohybový tréning.

Sociálne siete:

Najnovšie články:

 • DSC_4152_result.jpg
  Pohybová príprava nás baví

  Pohybová príprava nás baví...

  Viac
 • IMG_20220211_093653_result.jpg
  Karneval našej zelenej skupinky na Jadrovej

  Karneval našej zelenej skupink...

  Viac
 • IMG_3487_result.jpg
  Karneval našej oranžovej skupinky na Jadrovej

  Karneval našej oranžovej skupi...

  Viac
 • DSC_3411_result.jpg
  Na kurtoch TK Inter

  Na kurtoch TK Inter Keď po...

  Viac
 • DSC_3270_result.jpg
  Na korčuľovaní v Avione

  Na korčuľovaní v Avione Má...

  Viac

ŠKÔLKA A ZARIADENIE STAROSTLIVOSTI O DETI DO TROCH ROKOV VEKU DIEŤAŤA : LITTLE CHAMPIONS - MALÍ ŠAMPIÓNI

Originálny projekt materskej škôlky pre deti od 3 do 6 rokov so širokým športovým zameraním, známymi garantmi prípravy a s prvkami vzdelávania detí metódou Montessori. Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov takisto s prvkami montessori a pohybovou prípravou.