Vážení rodičia,

od 10. marca zatvárame našu škôlku a jasle na 5 pracovných dní do 16.3. vrátane. Je to preventívne opatrenie, mesto Bratislava zatvára tiež na päť dní základné a materské školy, ktoré zriaďuje samospráva. Najneskôr budúci pondelok vám dáme vedieť, či ostávame zatvorení aj ďalší celý týždeň až do 23. marca vrátane, keďže inkubačný čas pri tomto type koronavírusu sa uvádza 2 až 14 dní, priemerne je to 6 dní. U nás sa nepotvrdilo žiadne podozrenie na koronavírus. Je to preventívne opatrenie. Ak by sa u vás situácia zmenila, dajte mi to prosím vedieť, som plne k dispozícii. Ak by ste chceli ďalšie informácie resp. máte otázky, zavolajte mi na 0907 407 885. L. Popovič, konateľ

Radi by sme vás oslovili vo veci darovania 2 percent z vašich daní pre naše Občianske združenie Malí šampióni, ktoré funguje popri škôlke Malí šampióni. Z poskytnutých peňazí by sme nakúpili športové pomôcky a podporili ďalšie aktivity vrátane výletov či tréningov pre naše deti. Pripájame potrebný dokument na vyplnenie pre zamestnancov. Ak by ste boli darcom cez s.r.o, účtovníkovi stačí posunúť údaje nášho OZ. Ďakujeme za pomoc.  Stiahnuť

  skolka@malisampioni.sk     ·       +421 907 407 885
  PONDELOK-PIATOK     :     7:00 - 17:00

ŠPORT

ŠPORT:

V našom projekte dávame dôraz nielen na vzdelávanie detí, ale aj na ich pohyb a športovú zdatnosť. Čoraz častejšie sa stretávame s názormi, že už v tomto veku sú naše ratolesti nešikovné, potkýnajú sa takpovediac o vlastné nohy a aj pre digitálnu éru strácajú blízky kontakt s pohybom a športom.

Ich celodennú prítomnosť v škôlke obohacujeme o základy gymnastiky, pohybových hier, ale zoznamujeme ich aj so základmi najpopulárnejších športov na Slovensku – s tenisom, hokejom (korčuľovaním) a golfom. V prípade potreby a záujmu rodičov sme schopní zabezpečiť bohatý športový program pre deti aj po 17:00 a zobrať ich napríklad na športový krúžok.

Urobiť kotúľ, šplhať sa, udržať rovnováhu, držať raketu a trafiť do loptičky, stáť či premávať sa na korčuliach a kopnúť do lopty – všetko už bude pre vašu ratolesť jednoduchšie.

Spolupracujeme aj s projektom Adama Truhlářa Sport Intelligence, v ktorom môžu dať rodičia otestovať úroveň motorického kvocientu (MQ), nechať analyzovať zručnosti a športové preferencie svojho dieťaťa.

Gymnastika

POHYBOVÁ PRÍPRAVA

Pohybová príprava funguje v spolupráci so športovou akadémiou NAŠA Atletika, ktorú vedie trénerka slovenského rekordéra v šprinte na 100 m Jána Volka Naďa Bendová. Našim deťom sa venuje najmä skúsená a obľúbená trénerka Denisa Štefanová. Deti na pobočke Jadrová 4 trénujú v zimnej sezóne a v nepriaznivom počasí v našej spálni alebo vo vedľajšom fitnescentre TRIAS Performance Centre, ktoré je hneď v susedstve škôlky. Deti môžu prejsť do fitnescentra suchou nohou priamo z priestorov škôlky. V letných mesiacoch trénujú škôlkari aj jasličkári v areáli Strednej športovej školy na Ostredkoch pod holým nebom. Na pobočke Peterská 16A máme vlastnú telocvičňu na prvom podzemnom podlaží a v letných mesiacoch deti trénujú na pohybovej príprave a tenise na tenisovom kurte v neďalekom areáli, ktorý je dostupný pešo.

VIAC

TENIS

Tenisová metodika bola na začiatku pôsobenie našej škôlky pod drobnohľadom uznávaného slovenského trénera detského tenisu Andreja Švacha, ktorý v minulosti viedol Dominiku Cibulkovú či Andreja Martina, ako aj deti legiend nášho tenisu Miloslava Mečířa a Mariána Vajdu. Tréningy šampiónov viedol v minulosti aj skúsený tréner detí Peter Vlk buď vo fitnescentre vedľa škôlky (Jadrová) alebo v našej telocvični (Peterská). Na jar a v lete sme často na kurtoch klubu Rapid alebo Inter v spolupráci s profesionálnymi trénermi Milanom (Paťom) Rolkom alebo Ingrid Rolkovou.

VIAC
Hokej

KORČUĽOVANIE

So základmi korčuľovania nám na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu alebo na ľadovej ploche v Avione pomáha trénerka Ľubomíra Kožanová spolu s hráčkami klubu ŠKP Bratislava, ktoré sú aj reprezentantkami Slovenska v hokeji. Pri tréningoch spolupracujeme aj s trénerom HK Ružinov 99 Bratislava Matúšom Kadrabom alebo bývalou krasokorčuliarkou a zakladateľkou Školy korčuľovania Vločka Zuzanou Ďurkovskou či s našou trénerkou pohybovej prípravy Denisou Štefanovou.Pri založení škôlky na Jadrovej bol garantom korčuľovania a našim ambasádorom aj bývalý tréner slovenskej hokejovej reprezentácie a známy hokejista Zdeno Cíger, ktorý má aj vlastnú hokejovú akadémiu STARS for STARS.

VIAC
Hokej

GOLF

Golfové hodiny pre naše deti vedú tréneri Tom Davies a Barbora Gajanová, autori projektu Performance Golf. Obaja majú mnohoročné skúsenosti s trénovaním detí i dospelých a tréningy Malých šampiónov sa v zime konajú v priestoroch Strednej športovej školy na Ostredkoch a v lete vo vonkajšom areáli školy.

VIAC

ŠKÔLKA A ZARIADENIE STAROSTLIVOSTI O DETI DO TROCH ROKOV VEKU DIEŤAŤA : LITTLE CHAMPIONS - MALÍ ŠAMPIÓNI

Originálny projekt materskej škôlky pre deti od 3 do 6 rokov so širokým športovým zameraním, známymi garantmi prípravy a s prvkami vzdelávania detí metódou Montessori. Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov takisto s prvkami montessori a pohybovou prípravou.