VYHLÁSENIE 2%:

Radi by sme vás oslovili vo veci darovania 2 percent z vašich daní pre naše Občianske združenie Malí šampióni, ktoré funguje popri škôlke Malí šampióni. Z poskytnutých peňazí by sme nakúpili športové pomôcky a podporili ďalšie aktivity vrátane výletov či tréningov pre naše deti. Pripájame potrebný dokument na vyplnenie pre zamestnancov. Ak by ste boli darcom cez s.r.o, účtovníkovi stačí posunúť údaje nášho OZ. Ďakujeme za pomoc.  Stiahnuť

ŠPORT

ŠPORT:

V našom projekte kladieme dôraz nielen na vzdelávanie detí, ale aj na ich pohyb a športovú zdatnosť. Čoraz častejšie sa stretávame s názormi, že už v tomto veku sú naše ratolesti nešikovné , potkýňajú sa takpovediac o vlastné nohy a aj pre digitálnu éru strácajú blízky kontakt s pohybom a športom .

Ich celodennú prítomnosť v škôlke chceme obohatiť o základy gymnastiky , pohybových hier, ale zoznámiť ich aj so základmi najpopulárnejších športov na Slovensku – s tenisom , potom s hokejom a futbalom . V prípade potreby a záujmu rodičov sme schopní zabezpečiť bohatý nielen športový program pre deti aj po 17:00 a odviezť ich napríklad aj do športového klubu.

Urobiť kotúľ, šplhať sa, udržať rovnováhu, držať raketu a trafiť do loptičky, stáť či premávať sa na korčuliach a kopnúť do lopty – všetko už bude pre vašu ratolesť ľahšie

Gymnastika

POHYBOVÁ PRÍPRAVA

Pohybová príprava s trénerom Romanom funguje každý piatok doobeda v spolupráci s klubom TRIAN SPORT, ktorý je hneď v susedstve našej škôlky na Jadrovej 4. Deti môžu prejsť do fitnesscentra suchou nohou priamo z priestorov škôlky.

VIAC

TENIS

Tenisová metodika je pod drobnohľadom uznávaného slovenského trénera detského tenisu Andreja Švacha , ktorý v minulosti viedol Dominiku Cibulkovú či Andreja Martina, ako aj deti legiend nášho tenisu Miloslava Mečířa a Mariána Vajdu . Tréningy vedie každý štvrtok doobeda skúsená trénerka detí Zuzana Simonová buď v škôlke, alebo na jar aj v lete na kurtoch v areáli FitCampu na Drieňovej ulici.

VIAC
Hokej

KORČUĽOVANIE

Garantom korčuľovania je bývalý tréner slovenskej hokejovej reprezentácie a hokejista Zdeno Cíger . Tréningy detí sa pod vedením trénerov konajú doobeda v Akadémii Zdena Cígera STARS for STARS na Drieňovej ulici v Bratislave-Ružinove alebo na ľadovej ploche v Avione .

VIAC

ŠKÔLKA A ZARIADENIE STAROSTLIVOSTI O DETI DO TROCH ROKOV VEKU DIEŤAŤA : LITTLE CHAMPIONS - MALÍ ŠAMPIÓNI

Originálny projekt materskej škôlky pre deti od 3 do 6 rokov so širokým športovým zameraním, známymi garantmi prípravy a s prvkami vzdelávania detí metódou Montessori. Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov takisto s prvkami montessori a pohybovou prípravou.